2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


1 Metrelik Düz Izgara

Kullananların tavsiyesi 1 metrelik düz ızgara modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla 1 metrelik düz ızgara toptan fiyat listesi 1 metrelik düz ızgara teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
1 Metrelik Düz Izgara R100CE(P):Profesyonel 1 metrelik düz kokoreç ızgarası fiyatları kaliteli 1 metrelik düz kumru hazırlama ızgarası modelleri endüstriyel 1 metrelik düz ütü tost ızgarası teknik şartnamesi ekonomik 1 metrelik düz balık ızgarası fiyatı özellikleri sanayi 1 metrelik düz hamburger ızgarası bakımı nasıl yapılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.702,84 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

1 Metrelik Düz Izgara R100CE(P)

* Ölçüler: 1030x530x220 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Paket ölçüleri: 1040x525x245 mm
* Pişirme yüzeyi ölçüleri: 990x370 mm
* Ağırlık: 26 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç: 5,8 kW
* CE belgelidir
* DİKKAT!!! Siparişiniz esnasında ızgarayı hangi tip gazla (lpg ya da doğalgaz) kullanacağınızı belirtmeniz gerekmektedir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çeliktir
* Sanayi tipidir
* Seri ve sık kullanıma uygundur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik gaz kesme emniyet sistemi

1 Metrelik Düz Izgara R100CE(P):Gazla çalışan endüstriyel ızgara modellerinden bu 1 metrelik düz model ızgaranın imalatı kaliteli paslanmaz krom çelik malzemeden yapılmıştır - 1 metrelik düz ızgara satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok