2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Kazanlı Filtre Kahve Makinesi

Kullananların tavsiyesi 40 litre kapasiteli paslanmaz kazanlı filtre kahve makinesi modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla ön ısıtmalı filtre kahve makinesi toptan fiyat listesi kazanlı filtre kahve makinesi teknik şartnamesi
Kazanlı Filtre Kahve Makinesi 1007175-CB 1x40 L:Hızlı ve lezzetli filtre kahve demlemek için tasarlanmış profesyonel endüstriyel kazanlı filtre kahve makinesi 40 lt kapasiteli modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmazdan yapılan filtre kahve makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı filtre kahve demleme makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu dokunmatik ekranlı filtre kahve makinesi bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir musluğu sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. Kazanlı filtre kahve makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 61.507,50 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Kazanlı Filtre Kahve Makinesi 1007175-CB 1x40 L

 * Kazanlı filtre kahve makinesinin bakımı ve kullanımı kolaydır
 * Paslanmaz kasaya sahiptir
 * Ön ıslatma ve darbeli demlemeyle kahve hızlı hazırlanır
 * Dokunmatik ekranı sayesinde hızlı ve kolay erişim Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Kahve hazır sinyali ve ekran bildirimi
 * Demleme sürecini önceden programlamak için zamanlayıcı
 * Güçlü ısı yalıtımlı, çift cidarlı paslanmaz çelik kazan
 * Sentetik filtre tutucular Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Konteyner kapasitesi: 40 litre
 * Saatlik üretim kapasitesi: 180 litre
 * Voltaj: 400V-3N / 50-60 Hz
 * Güç: 18225W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Ölçüler: 805x685x975 mm

* Profesyonel 40 litre kazan kapasiteli filtre kahve makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (musluğu, süzgeci, termostatı, pompası, basınç şalteri, selenoidi v.b. filtre kahve makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal kazanlı filtre kahve makinesi yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir kahve makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel filtre kahve makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Kazanlı Filtre Kahve Makinesi 1007175-CB 1x40 L:Oteller, toplu yemek alanları gibi işletmelerde tercih edilen filtre kahve makinesi çeşitlerinden saatte 180 litre kahve üretim kapasiteli kazanlı filtre kahve makinesinin imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı filtre kahve demleme makinesi modelidir - Kazanlı filtre kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok