2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Vakumlu Paketlemeli Sous Vide Suda Pişirme Makinesi

İmalatçısından kaliteli vakum paketlemeli suda pişirme makineleri modelleri etler sebzeler somonlar pişirmeye en uygun ördek confit makinası fabrikası üreticisinden toptan basınçla vakumlanmış su içinde yumuşak içi sulu tavuk pişirme makinesi satıcısı
Vakumlu Paketlemeli Sous Vide Suda Pişirme Makinesi EASY SOFT Slow Cooker:Profesyonel restaurant mutfaklarında kullanılan vakumlama ve sous vide pişirme makinelerinin tek üründe buluşmuş kullanışlı poşetli vakum yapabilen ve istenilen ısıya sabitlenebilen modellerindendir.Üretimi kaliteli krom dış gövdeli yapıldığından sağlıklı balıklar sebzeler etleri sous vide pişiren cihaz fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında program kaydetme özellikli dayanıklı vakumlu düşük ısıda pişiren makine fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu sous vide confit vakum makinesi bakımı nasıl yapılır etler nasıl vakumlanır ördek nasıl confit edilir kullanılır temizlenir hazne sökülür takılır yağ değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi et balık vakumlaması sızdırmazlık çubuğu takması değişimi montajı son derece kolaydır.Vakumlamalı su içinde pişim makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 25.440,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Vakumlu Paketlemeli Sous Vide Suda Pişirme Makinesi EASY SOFT Slow Cooker

* Vakum paketleme makinesi ve düşük ısıda pişirme cihazının mükemmel birleşimi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Aynı anda hem vakum paketleme yapar hem de "sous vide" (suda vakumlu paketle düşük ısılı pişirme) tekniğiyle asıl suyu ve lezzeti kaybolmayan etler, balıklar, sebzeler ve hatta yumurtalar pişirir
* Vakumlama tekniği ile pişirmenin dışında "confit" (direkt yağ temaslı düşük sıcaklıkta pişirme) tekniği ile de pişirme imkanı sağlayan slow cooker ile tadın en üst seviyeye çıktığı ördek confit yapmak da mümkündür
* Suda ya da yağda pişim için istenilen dereceyi sabit tutar ve C ° ve F ° olarak ayarlanabilir
* İstenilen ısıya ulaştığında ve pişirme süresinin sonunda sesli alarmlar verir, süreleri gösteren elektronik sıcaklık kontrol sistemi vardır This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Vakumlu paketleme süresi kolayca ayarlanır, vakum yüzdesini ve kalan süreyi gösterir
* Küçük porsiyonluk servisler için hızlı vakumlama yapar
* 5 program kaydetme özelliği ve son ayarlamanın tekrar yüklenmesi
* Kolay çıkarılabilen sızdırmazlık ve kapatma çubuğu vardır This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Yağ banyolu busch emme pompası
* Pompa ön ısıtma ve yağ temizleme döngüsü
* Yağ değişimi gerekli olduğu zaman yağ yenileme mesajı
* Devir ve pompa kullanım sayacı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Manuel kullanım kapak
* Güç watt: 100 - 1.700
* 27 kilo ağırlığa sahiptir
* Vakum pompası 40 mc/h ve kapatma çubuğu 26 cmdir This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Net 69,5x25,7x56 cm makine, 27x35x7,5 santim vakum kavis ve 28x40x18 cm tepsi ölçülerine sahiptir
* Tepsi kapasitesi 19,7 lt ve tepsi doldurma seviyesi 15 litredir
* Aisi 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Restaurantların tercihi olan aynı anda vakum ve pişirme yapabilen sous vide makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, vakumlu pişirme makinası yedek parçaları (pompası,kapağı,sızdırmazlığı v.b.) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal vakum ve suda pişim makinesi yedek parçaları satış telefonu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Ayrıca elinizde böyle bir vakumlu sous vide makinası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamir elemanlarından oluşan teknik servisimize vakumla paketleme yapan sous vide pişirme cihazınızın tamirini servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel vakumlu yemek pişirme makinesi bakımı,onarımı,servis ve parça satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vakumlu Paketlemeli Sous Vide Suda Pişirme Makinesi EASY SOFT Slow Cooker:Fine dining ve profesyonel restaurantların kullandığı executive şeflerin mutfaktaki en büyük yardımcısı lezzetli, içi sulu, besin değerlerini kaybetmemiş et, tavuk, balık, sebzeleri önce vakumlayan ardından da sous vide pişim yöntemiyle düşük ısıda uzun süre pişirmeyi sağlayan vakumlu somon pişirme cihazı çeşitlerinden aynı zamanda direkt yağ içinde pişirilen ördek confit hassas pişim makinasının imalatı kaliteli malzemelerle yapılmış vakumlu sous vide pişirme makinası modelidir - vakum yapan ve su içinde poşette pişim imkanı sağlayan makinenin satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok