Yazdır
Termostatlı Gazlı Benmari Makarna Haşlama Fritözü Izgara Fırın Gaz Musluğu Üreticisi M.D101.03: Profesyonel gazlı endüstriyel mutfak cihazları için termostatik ısı ayarı olan gaz açma kapama musluğu yedek parçası modellerindendir. Isısını 30-90 30-110 ve 100-300 derece arasında tutulması istenen her türlü gazlı ısıtıcı-pişiricide kullanılabilir. Lav taşlı köfte balık et ızgarası termostatlı musluğunun üretimi kaliteli yapıldığından fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi gazlı fırın gaz ayar düğmesinin fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu termostatlı gaz musluklarının bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap termostatlı lpg tüplü benmari gaz musluğunun kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Termostatlı makarna haşlama fritözü gaz açma-kapama musluğuyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli gazlı ızgara muslukları modelleri lav taşlı et tavuk ızgaralarına en uygun gazlı ızgara musluğu toptan tüplü ızgara gaz musluğu satış listesi doğalgazlı ızgara gaz açma kapama valfi fiyatlarıyla ızgara musluğu vanası parçası sa

Termostatlı Gazlı Benmari Makarna Haşlama Fritözü Izgara Fırın Gaz Musluğu

Satış fiyatı 5.294,51 TL
İndirim
Açıklama

Termostatlı Gazlı Benmari Makarna Haşlama Fritözü Izgara Fırın Gaz Musluğu M.D101.03

* Endüstriyel ızgaralarda yanıcı brülörlere gelen gazı açıp kapama ve sıcaklığa göre ateşin yanışını kontrol etmeye yarayan bu musluk gazla çalışan ızgara yedek parçalarındandır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Liva gaz armatürleri fabrikasınca Türkiye'de üretimi yapılmış orijinal lva 25s modeli termostatlı gaz ayar musluğudur

* Sıcaklığı hissedici termokupl ucuyla çalıştığı ortamdaki ısıyı ayarlanan derece arasında tutar

* Emniyet ventilli kullanılan gaz vanası olup pilot ateşi için gaz çıkışı da vardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Bu musluk ızgaranızda yanan ateşin kuvvetini azaltıp yükseltebilmeniz için gaz ayarını yapmanızı sağlayan düğmedir 

* Gaz düğmesindeki ayara göre; musluktan gaz çıkışını açar-kapatır

* Isı aralığına uyumlu olduğu tüm gazla çalışan cihazlarda termostatlı gaz açma kapama vanası olarak kullanılabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Sipariş esnasında belirtilmesi kaydıyla 30-90 30-110 ve 100-300 dereceler arası çalışan modelleri gönderilebilir

* Belirtilmediği takdirde stokta fazla olan ürün gönderilecektir

* Kullanıldığı bazı cihazlar; 30 ile 90 derece ısı arasında gazlı benmari termostatlı doğalgaz musluğu 30 ile 110 derecelik gazlı makarna haşlama makinası gaz musluğu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 100 ile 300 derecelik modeller ise lava taşlı ızgara musluk oluklu/düz pleyt ızgara gaz musluğu 300 derecelik gazlı fırın termostat ısı ayarı düğmesi olarak kullanılabilir

* Dayanıklı malzemeden yapılan imalatı sayesinde zorlu kullanım koşullarına dayanıklıdır

* DOğalgazla (ng) ve sıvılaştırılmış tüplü gazla (lpg) çalışan her türlü gazlı cihazda kullanılabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Bu lav taşlı ızgara musluğu haricinde Remta Atalay Ndustrio Kalitegaz Pimak Empero Mattaş marka ızgaralarınızın tüm yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilirsiniz

* Ayrıca bu gaz musluğunun takılı olduğu lav taşlı pleyt ızgaralarınız var ve arızalıysa yada bakımını yaptırmak istediğiniz gazlı fırınınız varsa; tecrübeli gazlı endüstriyel fırın tamircilerinden oluşan teknik servisimizde doğalgazlı makarna haşlama makinelerinizin tamirini yaptırabilir gazlı benmarilerinizin yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Orijinal gazlı ocak, fırın, ızgara yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Termostatlı Gazlı Benmari Makarna Haşlama Fritözü Izgara Fırın Gaz Musluğu M.D101.03: Gazlı endüstriyel mutfak cihazlarından; gazlı benmari, makarna haşlama makinası ve fırınlarda kullanabilmek için imalatı yapılan bu gaz musluğu yanıcı brülör kafalarına gelecek gazın akış hızı azaltmak yada yükseltmek için kullanılan ısı ayar termostatlı gaz düğmesidir. Orijinal ızgara-fırın-benmari yedek parçası olan bu gaz musluğu haricinde elektrikli ve gazlı makinelerinizin marka ve model bağımlılığı olmadan tüm yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.