2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Paslanmaz Tel Soğuk Oda Rafı

İmalatçısından en kaliteli paslanmaz soğuk oda rafları modelleri sebze meyve depolamaya uygun soğuk oda tel rafı fabrikası üreticisinden toptan inox çelik et soğuk odası rafı satış listesi 4 katlı endüstriyel buzhane istifleme rafı fiyatlarıyla soğuk oda
Paslanmaz Tel Soğuk Oda Rafı INOX 304 53X91X183: Soğuk havanın dolaşımı için gerekli aralıklı çubuklardan üretilmiş profesyonel endüstriyel raf modellerindendir. Soğuk oda rafının üretimi kaliteli 304 kromla yapıldığından paslanmaz istifleyicinin fiyatları ekonomiktir. Soğuk oda rafının sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi buzhane rafının fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu et saklama derin dondurucu raflarının bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap + dereceli soğuk oda raflarının kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Paslanmaz çelik soğuk oda rafıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.478,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Soğuk Oda Paslanmaz Tel Malzeme Rafı INOX 304 53X91X183

304 Kaliteli paslanmaz çelikle üretimi yapılmış soğuk oda istifleme rafının ölçüleri 53x91x183 santimdir This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
İmalatı 4 raflı olarak yapılmış olup; raf başına yük taşıma kapasitesi ortalama 200 kilodur

Soğuk oda rafı aralıklı çubuklardan tel ızgaralı şekilli üretilmiştir

Ayakları 2 mm. et kalınlığında ve 25.5 mm. çapındaki yuvarlak kilitleme kanallı borudan üretilmiştir This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Soğuk hava depolarında kullanıldığı gibi;
Marketlerde, kuru gıda ambarlarında gıda depolamaya,
Her türlü suyla çalışılan ıslak mekanlarda, buzhanelerde kullanmaya,
Hijyen isteyen her türlü sanitasyon kullanımına uygundur This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kaynak gerektiren birleşim yerleri argon kaynağıyla birleştirilmiştir
Rafların dört kenarı mukavemetin arttırılması için alttan zig zaglı dikmelerle desteklenmiştir
Çubuklardan imal edilmesi sebebiyle % 85 in üzerinde havalandırma imkanı sağlar
Bu yüksek kapasiteli havalandırmaya müsait üretim şekli, soğuk havanın depolanan ürünlerin üzerine daha rahat nüfuz etmesini sağlar This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Bu sebeple ürünleriniz daha çabuk donar, soğutmanın ürünlerin her tarafına eşit olarak dağılması sağlanır,
Aynı şekilde üzerine dizilmiş ürünlerin daha rahat görülmeleri sağlanır,
Rafların sökülüp takılmalarında özel geçme sistemi vardır, sökerken takarken vidaya, cıvataya, somuna ihtiyaç duymazsınız,
Rafların aralıklarını çoğaltıp azaltması çok kolaydır, istediğiniz yükseklikte ayarlarsınız This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Sökmesi takması çok kolaydır, ihtiyaç duyduğunuzda çok rahat demonte eder taşırsınız, kullanım mahallinde tekrar monte edersiniz
Olası yangın benzeri durumlarda daha rahat müdahale edilir,

Paslanmaz soğuk oda malzeme rafının standart üretimi tekerleksizdir, ayrıca fiyat farkıyla tekerlekli olarak da satın alabilirsiniz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Soğuk hava deposu istifleme raflarımız özellikle endüstriyel kullanım için imal edilmiş olmakla birlikte; şık görünümü ve dizaynıyla çeşitli malları teşhir için vitrinlerde veya evlerde, villalarda yük koyma veya dekorasyon maksatlı olarak da kullanılabilir,

Paslanmaz buzhane malzeme koyma rafının bol ve ucuz yedek parçası mevcuttur, Bu ürünle kullanılabilecek çubuklu tel sepetler, kenarlıklar, patates rafları benzeri aksesuarlarda ayrıca satılmaktadır.

2 yıl garantilidir This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ayrıca Depolarda, Soğuk Odalarda, Yemekhanelerde Büfe Kafeterya Yemekhane Pizzacı Marketler Tekstil Fabrikaları Lokanta için İstiflemeye İdealdir

Ambarlar, Kuru Gıda Depolayıcıları, Kafeteryalar, Restaurantlar, Marketler, Ofisler, Büfeler, Soğuk Hava Depoları, Seralar, Ürün Standları, Çamaşırhaneler, Yemek Fabrikaları, Toplu Yemek Veren İşyerleri, Çiçek Yetiştiricileri, Yemek Fabrikaları, Lokantalar; Bu istifleme depolama Rafı Gerçekten Çok İşinize Yarayacak ve Dayanıklı Dizaynıyla Size Uzun Yıllar Hizmet Verecektir. Hayırlı kullanımlar dileriz - Gıda Maddesi Üreticileri; Özel Ölçülü Paslanmaz İstif Rafı Üretimi ve Satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Paslanmaz çelik soğuk oda rafını; Her Türlü Islak Mekanlarda Nemli Ortamlarda Gıda Üretimi ve Depolaması Yapılan Yerlerde Gönül Rahatlığıyla Kullanabilirsiniz. 304 Kalite Paslanmayan İnox Yapısıyla Sorunsuz Hijyenik Olarak Soğuk odada İmalatınızda Ürün Deposunda Faydalanabilirsiniz. Gıda Maddesi Üreticileri; Özel Ölçülü Paslanmaz İstif Rafı Üretimi ve Satışı için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok